Studijas “RedPill” veidotajās web vietnēs pamata optimizācija jau ir iekļauta. Kas, savukārt, nozīmē, ka startējot ar mūsu veidoto web vietni, jums uzreiz ir pieejami SEO instrumenti – Google webmeistara vai mūsu studijas seo instrumentu un statistikas komplekts . Vietnes kods vienmēr ir draudzīgs optimizācijai un neprasa nekādus papildus ieguldījumus no jūsu puses , uzsākot vietnes virzīšanu pie saviem klientiem . Studijas politika , visu darbības laiku , ir vērsta uz kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu . Arī šis optimizācijas pamats, jūsu vietnē, tikai ceļ tās kvalitāti un ir arī ietaupījums, uzsākot savu komercdarbību. Lietderīgi padomi un ievirzes mājas lapas optimizācijas jautajumos apskatītas ne viena vien mūsu SEO bloga tēmā .

Mūsu vietņu optimizācijas projektos ir virkne mūsu pašu izstrādātu paņēmienu , kā arī – izmantota labākā šīs nozares profesionāļu prakse. Ilgstošs darbs reklāmas , web dizaina un SEO jomā , garantē veikto darbu pozitīvu rezultātu.

Pirms uzsākt daru ar jūsu vietni, tai ir jāatbilst pamatnosacījumiem. Plašāk par tiem lasiet sadaļā “SEO Optimizācija”. Bez maksas tiek veikta vietnes pamatanalīze un, ja rezultāti ir apmierinoši, tiek slēgts līgums un uzsākti darbi.

* Skaidrojumi

  • *Studijas veidotajās web vietnēs sākuma optimizācija jau ir izveidota.
  • *Standart, Pro un Papildus kategoriju darbu izmaksas nosaka pēc iespējamo darbu novērtējuma. Priekšapmaksa tiek ņemta, stingri vērtējot projekta gaitu un ilgumu.
  • *“Ja nepieciešams” – tarifu plānos ietilpst pakalpojumi, pēc kuriem var nebūt nepieciešamības. Izmaksas tiek aprēķinātas pēc reāli veicamo darbu apjoma.
  • *“Multi vietņu apkalpošanai” – nepieciešams instruments vairāku vietņu kopdarbam, arī vietnes vairāku klonu pārvaldīšanai, veicot darbus ārpus LV.

Studija ir izstrādājusi virkni aplikāciju un moduļu, kas integrējami web vietnēs.
Web aplikācijas un programmmoduļi, to integrēšana, vai uzstādīšana, apmācība ar tiem rīkoties, ir pakalpojums, par kuru tiek aprēķināta atlīdzība saskaņā ar šī darba izcenojumu.