Blogs

CSS3 animācija – tabi

CSS3 animācija – tabi

Kopš CSS3 standartu ieviešanas jebkurš webmeistars var izmantot iespēju veidot mājas lapās blokus ar daudz interesantāku saturu izmantojot css animāciju.
Nav nepieciešami .js vai jQuery skripti, vien nelielas zināšanas css . Jau iepriekš bloga CSS un HTML sadaļā aplūkojām primitīvu linku animāciju, nu nedaudz nopietnāka konstrukcija .

CSS3 animācija

Praktiskā piemērā apskatīsim piemēru ar tabiem – dinamiskām tabulām. Animācijas mērķis – teksta transformācija pārslēdzot tabu.
Neiedziļinoties pašas tabulas uzbūvē un vienkāršajā laukuma izmēru un atkāpju veidošanā, ...

Lasīt vairāk →

WordPress mājas lapu uzlaušana

WordPress mājas lapu uzlaušana

Wordpress mājas lapas nereti tiek uzlaustas. Neiedziļināšos iemeslos , kādam nolūkam, bet sekas ir nepatīkamas. Jāatjauno saturs, jāiztīra kods, jāatjauno statuss Google utt. Lieliska seo optimizācija var izrādīties nekam nederīga, ja lapas vietā parādīsies sarkanais uzraksts par inficētu vietni . Šajā rakstā nedaudzi padomi, kā izvairīties no uzlaušanas.
Tēma : htacess fails . Par šo failu jūsu mājas lapā jau esam rakstijuši rakstos Vietne ar un bez www un 301 redirekts ...

Lasīt vairāk →

Nofollow parametrs linkiem

Nofollow parametrs linkiem

nofollow parametrs linkiem.
WordPress iesācējiem.
Iepriekšējos rakstus par seo optimizācijas pamatiem varat atrast – bloga seo sadaļā .
Nedaudz paskaidrošu kas tie ir nofollow un dofollow un kāda nozīme tiem ir no seo viedokļa. Pēc būtības tie ir linkus / saites apzīmējoši parametri.
Tie , kas jau ir iepazinušies ar SEO pamatiem un jau nodarbojas ar linku “makšķerēšanu” un apmaiņu , būs zināms , ka linkiem mēdz būt dažāda vērtība.
Šoreiz vairāk ...

Lasīt vairāk →

Administratīvais panelis WordPress

Administratīvais panelis WordPress

Administratīvais panelis Dashboard.
WordPress iesācējiem.
Tēma par administratīvo paneli wordpress , opcijām, izvēlnes izveidošanu un Home , jab sākumlapas iestatīšanu.
Iepriekšējos rakstos aplūkoju , kā instalēt wordpress , kā nomainīt web lapas sagatavi (kažociņu) un sagatavot web vietni darbam. Šajā rakstā par administratīvo paneli ( CMS ) , izvēlnes izveidošanu un sākumlapas iestatīšanu  . Ieejiet sava WordPress vietnes administratīvajā panelī . Paneļa laukums ir pieblīvēts ar ...

Lasīt vairāk →
Page 1 of 8 12345...»